774 187 253

Blog

Aktuální informace o projektu Byty Jesenice

10. 7. 2018  Ani po létě se v Jesenici nebudete nudit. Město pro obyvatele připravilo hru, díky které lépe poznají historii Jesenice. Mapu a instrukce si účastníci vyzvednou na recepci ZŠ. V období 8. - 21. 9. 2018 můžete hledat schránky s žetony a legendou o daném místě. Tak se připravte!
 
25. 6. 2018  Cyklostezku v Jesenici si oblíbili nejen sportovci, ale také řidiči osobních automobilů. Ti si tak krátili cestu z Vestce do Zdiměřic. V důsledku toho jsou na začátku a konci trasy nově nainstalované zábrany, které zajišťují bezpečí pěších i cyklistů. 

13. 6. 2018 Bezpečnost obyvatel Jesenice bude opět posílena. Nově se začíná budovat chodník a přechod pro chodce v ulici Budějovická x Vestecká. 

30. 5. 2018 Cyklostezka Zdiměřice - Vestec se v tomto týdnu dočká zhotovení konečního povrchu z asfaltu. To zpříjemní cestu každému sportovci. 

14. 5. 2018 V Jesenici můžete spojit život v pražský život s poklidným bydlením, které přináší klady venkova. Mezi ně patří zejména pořádání akcí pro místní obyvatele. V blízké době se odehraje Den se záchranáři, kde předvedou hasiči své dovednosti a krátce poté proběhnou také Májové slavnosti. Program zajistí příjemné odpoledne pro rodiny s dětmi. Více na: https://mujesenice.cz/udalosti/ 

30. 4. 2018 Společná doprava žáků I. stupně do základní školy je dalším rozvojovým krokem obce Jesenice, která se stále snaží zlepšit své služby. Podporuje tak zaměstnanost jejich rodičů a především bezpečí dětí. Efektivní a rozumné řešení usnadňuje a zpříjemňuje bydlení v obci blízko centra Prahy. Více o projektu na: https://mujesenice.cz/projekt-spolecna-doprava-deti/
 
10. 4. 2018 S teplým počasím přichází také čas na letní sporty! V Jesenici si je můžete užít zejména na dvou blízkých cyklostezkách. První z nich, nazývaná Pražské kolo, se pyšní délkou více než 120 km a vytváří vnější okruh kolem hlavního města. A kdo má v oblibě dlouhé jízdy na kole, může využít cyklostezku Praha-Vídeň, která je dlouhá přibližně 450 km. Osvěžit se pak můžete v plaveckém bazénu přímo v Jesenici!
 
21. 1. 2018 Cestu k pozemku projektu vám usnadní jeho nové označení. V hlavní ulici Budějovická, která vede Jesenicí, máme nově směrovací tabuli, která Vás k projektu zavede. Nachází se 500 m před ním. Vydejte se obhlédnout umístění nového projektu a výlet můžete spojit třeba s příjemnou procházkou v blízkém Průhonickém parku. 
 
15. 10. 2017 Bylo vydáno stavební povolení na inženýrské sítě, které umožní další pokrok k výstavbě moderních bytových domů.